Ta kontakt

Vi finns i Malax, Österbotten!

Säkerhetsmail är ett krypterat e-postmeddelande som du kan komma åt från din egen e-post.

Du kan sända ett skyddat meddelande till oss genom följande länkar:

På svenska (klicka här)

På finska (klicka här)

På engelska (klicka här)

Vår personal

USM Eva Asplund

Eva Asplund

Verksamhetsledare
Handledare
- Ninniverksamheten
- De osynliga anhöriga, unga

040 501 5131 eva@missbrukarvard.fi

USM Lina Ulfsdotter

Lina Ulfsdotter

Handledare
- Gruppverksamheten
- De osynliga anhöriga, vuxna
- Kvinnogruppen

044 010 2179
lina@missbrukarvard.fi

Kristian Leppänen

Handledare
- Gruppverksamheten
- De osynliga anhöriga, unga
- Boendestödjare

044 010 2178
kristian@missbrukarvard.fi

Annika Röjdahl

Handledare
- Brottspåföljdsverkamhet
- De osynliga anhöriga, kriminalitet
- Kvinnogruppen

045 186 3909
annika@missbrukarvard.fi

USM Anette Rönnlund-Nygård

Anette Rönnlund-Nygård

Organisationschef
Verksamhetsledare
- Ninniverksamheten
- De osynliga anhöriga, familjearbete

Ekonomiansvarig

050 543 4893
anette@missbrukarvard.fi

Johanna Sundén

Handledare
- Gruppverksamheten
- De osynliga anhöriga, unga
- Spelberoende

050 388 7109
johanna@missbrukarvard.fi

Anmärkning om missnöje

Föreningens mål är att bemöta alla som tar del av vår verksamhet på ett respektfullt och likvärdigt sätt. Om du trots detta är missnöjd med det bemötande du fått eller det finns andra saker du vill uppmärksamma USM´s personal om kan du göra detta genom att klicka på knappen och fylla i formuläret. 

Anmärkning om missnöje